Witamy na naszej stronie!

 

 

Szanowni Państwo,

Firma KAWIT zajmuje się obróbką kamienia od pokoleń. Wydobywamy wysublimowane piękno z bogactw naturalnych jakimi są granity, marmury czy trawertyny. Eksponujemy to co w kamieniu najbardziej cenne – niepowtarzalność jego struktury, przepych barw i nieograniczone możliwości wykorzystania zarówno w aranżacji wnętrz, jak również w rzeźbie czy konstrukcjach nagrobnych.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

Firma KAWIT jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły i ławy ogrodowe, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wsparciu doświadczonych fachowców. Tworzymy dla Państwa...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                          www.kawit.com.pl

                                                                                                  120 lat tradycji jakość i zaufanie                                                                          info@kawit.pl